Aquarius Cosmetics Papaya & Mango Sugar Body Scrub 470gr
65 kr
Den oemotståndliga kombinationen av saftig papaya och exotisk mango ger en uppfriskande och föryngrande effekt för huden.
Upplev den fräscha känslan med vår kroppsskrubb med papaya och mango.
Den oemotståndliga kombinationen av saftig papaya och exotisk mango ger en uppfriskande och föryngrande effekt för huden.
Denna peeling tar varsamt bort orenheter och lämnar huden mjuk, strålande och lätt parfymdoftande. Skäm bort din hud och njut av en tropisk återhämtning.
Hur man använder:
Applicera på fuktig hud, gärna i duschen eller badet.
Massera försiktigt med cirkulära rörelser över kroppen.
Fokusera extra på torra områden som armbågar, knän och hälar.
Skölj noggrant med varmt vatten.
Torka huden och följ gärna upp med en återfuktande body lotion eller olja.
Använd 1–2 gånger i veckan för bästa resultat.
Igredienser:
| Vikt | 15.87 am. uns |
|---|
Varumärke
Aquarius Cosmetics
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Agor Shea Butter Body Hands And Feet Scrub 300g
Mjukar försiktigt upp hudens yta, rengör porerna och avlägsnar smuts. Innehåller juglans regia (valnöt) skalpulver, aloe vera-extrakt, tokoferol (vitamin E), avokado och andra näringsämnen för att effektivt fylla på hudens fukt och näring, läker och reparerar känslig hud. Exfolierar och återfuktar huden, förbättrar hudens struktur genom att minska ojämnheten och gör huden mer hydratiserad, slät och ger den lyster.
American Dream Cocoa Butter Lavender and Vitamin E 500ml
American dream cocoa butter cream lavendel

Recensioner
Det finns inga recensioner än.