Cantu Shea Butter Hair Dressing Pomade 113g
79 kr
Bevarar fukten för en briljant glans, motverka frizz och förbättra hållbarheten. Tillverkad av äkta shea-smör för att ge ett starkt, hälsosamt hår med en naturlig glans.
Passar alla hårtyper, lockigt, permanentat, eller färgat hår.
Fuktbevarande och ökar lystern!
2 i lager
Artikelnr:
can64141sf5002hd
Kategorier: Hårbehandling, Hårvård
Beskrivning
Användning:
Tillför pomadan med fingertopparna eller handflatorna. För ett ultramjukt och glansigt hår, använd Cantu leave in conditioning repair cream före du använder Cantu Hair Dressing Pomade.
Ingredienser:
Petrolatum, Butyrospermum Parkii Butter (Shea), Paraffin, Fragrance (Parfum).
Mer information
Vikt | 4 am. uns |
---|
Recensioner
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Brasilianskt Ullhår för flätor i olika färger 70g
55 kr
Brasilianskt ullhår är ett nytt hår som tack vare dess låga vikt är ett bättre alternativ till syntetiskt hår. Den låga vikten är en fördel då det minskar slitage samt motverkar problemet som förknippas med användande av syntetiskt hår - hårförlust. Därför är brasilianskt ullhår ett bättre alternativ till kanekalon syntetiskt hår, som är tyngre.
Välj alternativ
Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
Cantu Shea Butter Moisturizing Curl Activator Cream 355ml
125 kr
DENMAN – Flexible Hyflex Vent Brush D200 210mm
100 kr
Denman Hair Brush Cleaning Brush Product # DCB1
45 kr
Jamaican Mango and Lime Black Castor Oil Rosemary 118ml
110 kr
Jamaican Mango and Lime Black Castor Oil Rosemary är en naturlig, djupt inträngande, heltäckande oljeblandning som är tillverkad för att återfukta och läka torr hud, hår och naglar. Främjar ett hälsosamt hår och hårbotten. Hjälper till att lindra en kliande hårbotten. Ger näring till hår och hårbotten. Perfekt för torr hud. Hjälper till att lugna trötta muskler. Innehåller naturliga ingredienser.
* Djupt återfuktande
* Gör håret starkare
* Bibehåller fukt
* För behandling med varm olja
* Naturliga ingredienser
Magic Collection Satin Bonnet 20″ Large Elastic Band No. 2078BLA
75 kr
Stylin’ Dredz Maximum Hold Mouldin’ Gel Wax with Tea Tree Oil
85 kr – 285 krPrisintervall: 85 kr till 285 kr
Stylin 'Dredz Maximum Hold Molding Gelwax är ett gelvax som har maximal hållfasthet och egenskaper att fixera hår snabbt och enkelt för att skapa eller behålla dreads. Berikat med tea tree olja och glycerin för att återfukta hårbotten. Hjälper till att eliminera torrhet i hårbotten. Med regelbunden användning, kommer håret att få en naturlig, hälsosam glans.
Välj alternativ
Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
Recensioner
Det finns inga recensioner än.